خرید آنلاین مجموعه‌شعر بُت بزرگ

بالاخره مجموعه شعر جدیدم، «بُتِ بزرگ» منتشر شد.
از همین امروز نسخه‌ی چاپی این مجموعه در سراسر جهان (به‌جز ایران) قابل خریداری می‌باشد. دوستان ساکن امریکا، اروپا و انگلیس می‌توانند برای راحتی کار از لینک‌های متفاوت آمازون، کتاب را تهیه کنند.

بت بزرگ در آمازون امریکا:
https://www.amazon.com/dp/1985659190

بت بزرگ در آمازون اروپا:
https://www.amazon.de/Great-Idol-Fatemeh-Ekhtesari/dp/1985659190/

بت بزرگ در آمازون انگلیس:

https://www.amazon.co.uk/Great-Idol-Fatemeh-Ekhtesari/dp/1985659190

 

 

این مجموعه شعر، که ششمین کتاب من می‌باشد، در ۲۲۸ صفحه و قیمت ۹.۵ دلار (۸.۱۹ یورو)، قابل دسترسی است.
«بت بزرگ» شامل جدیدترین اشعار من (پس از مجموعه‌ی «منتخبی از شعرهای شاد به همراه چند عکس یادگاری»)، و همچنین اشعاری است که قبل از آن به دلایل مختلف (سانسور و…) به چاپ نرسیده‌اند. این مجموعه، شامل ۱۱۵ شعر در قالب‌های مختلف نظیر غزل پست‌مدرن، سپید، نیمایی، ترانه و… است.

در انتها باید از «فرشته موسوی» عزیز هم تشکر کنم که زحمت طراحی جلد کتاب را کشید. همچنین از همه‌ی عزیزانی که در مراحل ادیت، صفحه‌آرایی و… مرا یاری دادند.

پانوشت: من واقعا غمگینم که کتابم نباید در سرزمینم منتشر شود و نمی‌توانم با افتخار در جلسه‌ی رونمایی آن در کنار شما حضور داشته باشم. ظاهراً علاوه بر خودم، اشعارم نیز تبعید شده‌اند.
اما مطمئن باشید هر جور که هست، متن کتاب را به دست شما دوستان داخل ایران هم خواهم رساند. جزئیات انتشار نسخه‌ی پی‌دی‌اف این مجموعه (برای ایرانیان داخل کشور) را در چند روز آینده به اطلاع شما خواهم رساند.

مطمئناً نه صدا و سیمای ایران تبلیغ کتاب من را خواهد کرد و نه در روزنامه‌ها چیزی از آن خواهند گفت. پس اگر شعرهایم را دوست داشته‌اید یا دارید، با رساندن خبر چاپ این مجموعه به دوستانتان، مثل همیشه در کنار من باشید. در کنار من که می‌دانم با این شعرها دوباره در کنار شما در همان کوچه‌ و خیابان‌ها نفس خواهم کشید.

با عشق و غربت
فاطمه اختصاری

 


Comments

یک پاسخ به “خرید آنلاین مجموعه‌شعر بُت بزرگ”

  1. mehrab farsad نیم‌رخ
    mehrab farsad

    با ارزوی موفقیت برای این اثر و تمام نوشته های پیش رو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *