مجموعه داستان شنا کردن در حوضچه ی اسید

۱۶ اسفند ۱۳۹۵

 

.
بالاخره بعد چندین و چند سال انتظار اولین مجموعه ی داستانم به چاپ رسید…
.
مجموعه‌ی «شنا کردن در حوضچه ی اسید» شامل 17 داستان کوتاه در فضاهای مختلف است که اکثر آنها در دهه‌ی هشتاد نوشته شده است. شاید اگر حمله ی سپاه به منزلم و از بین بردن تمامی اشعار، داستان ها و چند فیلم کوتاهی که ساخته بودم نبود؛ هیچ وقت اینقدر برای چاپ آنها مصمّم نمی شدم. امّا الان خوشحالم که می توانم دوباره با چاپ مجموعه ای در کنار شما باشم حتی اگر خودم از شما هزاران کیلومتر دورتر باشم. مگر چیزی به جز هنر و ادبیات ما را به هم وصل می کند؟!
.
این مجموعه‌ی 88 صفحه ای که مزیّن به تصویرسازی های زیبای دوست خوبم «فرشته موسوی» (مسافر) است را انتشارات «اچ اند اس» به چاپ رسانده و برای دوستان «خارج از کشور» در سایت این نشر، با قیمت 11 یورو (نسخه ی چاپی) و 6 یورو (نسخه ی الکترونیک) قابل خریداری می باشد:
http://www.hands.media/books/?book=swimming-in-the-acid-pool

متاسفانه هیچکدام از فروشگاه های ارائه دهنده‌ی کتاب، قادر به ارسال کتاب به مقصد ایران نیستند. اما نشر «اچ اند اس» می تواند نسخه‌ی الکترونیک محافظت شده‌ی کتاب را به مخاطبین ساکن ایران ارائه کند. تمامی علاقمندان «داخل کشور» می توانند که مبلغ 5000 تومان را به حساب یک موسسه‌ی خیریه‌ی غیردولتی واریز و عکس فیش پرداختی را به آدرس ketab@hands.media ارسال کنند. نسخه ی الکترونیک کتاب از طریق همان ایمیل در اختیار عزیزان قرار خواهد گرفت. (در ایمیل حتما ذکر کنید که مبلغ پرداخت شده برای دریافت کتاب «شنا کردن در حوضچه‌ی اسید» می باشد. حتما از جی میل استفاده کنید. و به همان تعداد کتاب که سفارش داده اید آدرس جی میل در اختیار انتشارات قرار دهید)

از دوستان و مخاطبان و همراهان همیشگی ام خواهشمندم حالا که نشریات حکومتی به بایکوت خبرهای فرهنگی من و دوستان دیگر دست زده اند و نشریات و خبرگزاری های مستقل داخلی هم بنا به هر دلیلی علاقه ای به بازتاب فعالیت های شاعران تبعیدی ندارند رسانه ی ما باشید. و یادتان باشد که خرید کتاب (مخصوصا در داخل کشور) یک بازی برد-برد است. هم کمک به محرومان واقعی جامعه و هم خرید یک محصول فرهنگی.

کسی که به یاد شما نفس می کشد
فاطمه اختصاری

 

پ.ن۱: فقط سه نکته که باید متذکر شوم:

دوستانی که به موسسات خیریه کمک می کنند و فیش را به انتشارات “اچ اند اس” ارسال می کنند حتما باید جیمیل داشته باشند تا انتشارات بتواند کتاب را برایشان ارسال کند و آنها کتاب را مطالعه کنند. البته طبیعتا درست کردن یک جیمیل بیش از پنج دقیقه طول نمی کشد..

اگر مبلغی بیش از پنج هزار تومان به موسسات خیریه پرداخت کرده اید و چند نسخه از کتاب را می خواهید حتما باید در ایمیلتان به انتشارات، این موضوع را متذکر شوید و چند جیمیل مختلف به آنها بدهید. زیرا هر کتاب فقط با یک جیمیل باز می شود و شما قادر نیستید کتاب را برای کس دیگری ارسال کنید.

دوستان «خارج از کشور» کماکان می توانند به راحتی در سایت نشر، با قیمت 11 یورو نسخه ی چاپی و 6 یورو نسخه ی الکترونیک مجموعه را خریداری کنند:
http://www.hands.media/books/?book=swimming-in-the-acid-pool
دوستان خارج از کشور که نسخه ی چاپی کتاب را سفارش می دهند در جریان باشند که اندکی رسیدن کتاب طول می کشد. در صورت بروز هر مشکل با خود انتشارات مکاتبه کنید.

در انتها ممنونم از نظرات خوب و مفیدی که در همین چند ساعت پس از انتشار مجموعه دریافت کرده ام. منتظر نظرات و پیشنهادات خوب همه ی شما عزیزان خواهم ماند.

 

پ.ن۲: من بیشتر از یک سال پناهنده ی زیرنظر سازمان یو.ان در کشور ترکیه بوده ام و قسمتی از وجود آزرده ام را در این کشور جا گذاشته ام.
یک خبر خوب دارم، نه برای شما بلکه برای کتابم!
با توجه به اینکه دوستان پناهنده ی ساکن ترکیه، امکان خرید کتاب و همچنین واریز پول برای کمک به خیریه ها را ندارند، با همکاری و مساعدت انتشارات اچ اند اس، شرایطی را فراهم کرده ایم که بتوانند کتاب را تهیه کنند.
دوستان عزیزم در ترکیه می توانند تنها با فرستادن تصویر کیملیک خود به ایمیل ketab@hands.media نسخه ی پی دی اف کتاب را دریافت کنند.
فقط حتما درنظر داشته باشید که از آدرس جی میل استفاده کنید و در متن ایمیل بنویسید که درخواست کتاب «شنا کردن در حوضچه ی اسید» را دارید.
.
دوستان ساکن ایران، همچنان مثل سابق می توانند با پرداخت مبلغ 5000 تومان به حساب یک موسسه‌ی خیریه‌ی غیردولتی و ارسال عکس فیش پرداختی یا اسکرین شات پرداخت الکترونیکی به آدرس ketab@hands.media ، نسخه ی الکترونیک کتاب را از طریق جی میل خود دریافت کنند.

دوستان خارج از ایران نیز می توانند با مراجعه به این آدرس:
http://www.hands.media/books/?book=swimming-in-the-acid-pool

نسخه ی چاپی کتاب را با قیمت 11 یورو و یا نسخه ی الکترونیک آن را با قیمت 6 یورو خریداری کنند.

من و 17 داستان و 88 صفحه ی کتاب و تصویرهای خوب فرشته ی موسوی(مسافر) و انتشارات اچ اند اس، همچنان منتظرتان هستیم.
با عشق


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *