«بت بزرگ» در ایران

سلام
نسخه‌ی الکترونیک (PDF) کتابم در سایت و همچنین کانال تلگرامم قرار گرفت تا دوستان ساکن ایران (و هر دوست دیگری در جهان) که به هر علتی نظیر تحریم‌های بانکی، مشکلات مالی و… توان خرید نسخه‌ی چاپی کتابم را ندارند آن را به صورت کاملا رایگان دانلود کنند.
همچنین ظاهرا بعضی از دستفروش‌های کتاب در خیابان انقلاب تهران، امروز کتاب را به فروش می‌رسانده‌اند.

     لینک دانلود رایگان مجموعه شعر «بُتِ بزرگ» 

جز چند تا توضیح ضروری هیچ حرف دیگری ندارم
یک: هرگونه دانلود، صحافی، چاپ، نشر، به اشتراک گذاشتن در گروه‌ها و کانال‌ها و… کتاب «بت بزرگ» آزاد است و کمک شماست برای رسیدن کتاب به دست حتی یک نفر بیشتر.
دو: از دوستان خارج از کشوری که توان پرداخت هزینه‌ی کتاب (9.5 دلار+هزینه‌ی ارسال) را دارند خواهشمندم کماکان نسخه‌ی چاپی کتاب را بخرند زیرا خودشان می‌دانند که نسخه‌ی کاغذی کتاب شعر، چیز دیگری است.
بت بزرگ در آمازون امریکا:
https://www.amazon.com/dp/1985659190
بت بزرگ در آمازون اروپا:
https://www.amazon.de/Great-Idol-Fatemeh-Ekhtesari/dp/1985659190/
بت بزرگ در آمازون انگلیس:
https://www.amazon.co.uk/Great-Idol-Fatemeh-Ekhtesari/dp/1985659190
سه: اگر نسخه‌ی زیرزمینی کتاب را توانستید از دستفروش‌های کتاب در ایران تهیه کنید حتما به من  خبر بدهید (یا عکسی از کتاب برایم بفرستید) تا به دوستان دیگرم اطلاع بدهم.
چهار: اگر علاقمند به پرداخت هزینه‌ای برای نسخه‌ی الکترونیک هستید می‌توانید آن را به یک نیازمند یا موسسه‌ی خیریه‌ی غیردولتی یا حتی چاپ و صحافی کتاب «بت بزرگ» و هدیه دادن آن به دوستانتان اختصاص دهید.
پنج: خواهش می کنم عکس‌ها، خاطرات، شعرهای مورد علاقه، نقدها و هر چیز دیگری راجع به کتابم را با گذاشتن هشتگ #بت_بزرگ در کپشن پست‌هایتان در اینستاگرام، فیس‌بوک و… به من اطلاع دهید. فقط یادتان باشد که من متاسفانه متوجه تگ‌ها و کپشن‌های صفحاتی که پرایویت هستند نمی‌شوم.
شش: مطمئنا حداقل تا دو، سه سال دیگر هیچ مجموعه‌ی شعری به چاپ نخواهم رساند پس هوای «بت بزرگ» را داشته باشید که جز شما کسی را ندارد. از همه‌ی عزیزانی که در این چند روز، پست یا استوری یا… در حمایت از کتابم گذاشته‌اند و متوجه مطلب آنها نشده‌ام صمیمانه عذر می‌خواهم.


Comments

یک پاسخ به “«بت بزرگ» در ایران”

  1. درود.
    عالی……
    آرزوی موفقیت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *