انتشار کتاب «تبر» در ایران


۱- همانجور که در عکس ها می بینید، کتابم در ایران نیز موجود است. خوشحالم و بوس از دنیای مدرن و سرعت خارق العاده‌اش!

۲- همانطور که در لایو اینستاگرامی ام هم گفتم، هرگونه انتشار غیرقانونی کتابم در ایران از نظر من هیچ مشکلی ندارد. از انتشار کتابم در ایران هیچ هزینه ای به من نمی رسد، چون اصلا اطلاع ندارم که کدام دستفروش عزیز و کدام کانال چاپ زیرزمینی دارد منتشر می کند. و به همین دلیل نیز هیچ اعمال نظری روی کیفیت و قیمت کتاب های ارائه شده ندارم. امیدوارم دوستانی که کتاب را عرضه می کنند به این دو مساله توجه داشته باشند.

۳- معلم زبان نروژی ام به من می گوید «چرا ۱۰۰ درصد تو توی کلاس من نیست؟ کجایی؟» خوب یا بد، قسمتی از من هنوز ایران است. من هنوز نویسنده ی فارسی ام و بیشتر مخاطبانم توی ایران هستند. آرزویم این است که کتاب هایم به صورت قانونی، در ایران چاپ شود و به راحتی به دست مخاطبانش برسد. امیدوارم در یک ایران آزاد این اتفاق بیفتد. اما حالا که منِ نویسنده و کتاب هایم در لیست سیاه جمهوری اسلامی قرار داریم، شما که مخاطب کارهای من هستید، می توانید یک رسانه باشید. اگر از کتاب خوشتان آمد، آن را به دوستانتان هدیه دهید. یا در حد توانتان آن را به دوستانتان معرفی کنید. ما همگی با هم باید در مقابل این سانسور بایستیم و به سانسورچی ها بفهمانیم که نمی توانند با زندان، با حکم های سنگین، با تبعید و… نویسنده را خفه کنند.

۴- کتاب کماکان برای دوستان خارج از ایران در وبسایت آمازون قابل تهیه است. آدرسهای تهیه‌ی کتاب را می‌توانید در کانال تلگرامم پیدا کنید. یا اسم کتاب را در آمازون منطقه‌ی خود سرچ کنید.

۵- خوشحال می‌شوم اگر به هر طریقی موفق به دریافت کتابم شده‌اید، عکس بفرستید و بگویید تا به سایر دوستان نیز اطلاع بدهم.

۶- در آینده‌ای نزدیک، نسخه‌ی پی‌دی‌اف کتابم را نیز در تلگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی‌ام خواهم گذاشت.

با عشق و دلتنگی
فاطمه اختصاری


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *